Mükemmellik & İnovasyondan İlham Aldık

Uzman kadromuz ve ileri teknoloji makinelerimiz ile kaliteyi sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Yurt içinde plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıbı üretimi yapan firmamız, bunlarla ilgili mobilyaların tasarım, üretim ve pazarlamasını gerçekleştirmiş. Daha sonraları, plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıbı konusunda çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

İleriki zamanlarda uzmanlaşmaya yönelerek bunu takip eden süreçte plastik enjeksiyon, enjeksiyon kalıbı, yarı mamul üretimi konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu alanlarda çalışanlarını eğitmeye başlamıştır. İstikrarlı bir şekilde tecrübe ve bilgi birikimini arttıran firmamız, enjeksiyon kalıp üretimini devreye alarak müşterilerine komple proje hizmeti vermeye başlamıştır.

Bu süreçte, projelerde yapılan başarılı çalışmalar sonucunda çeşitli sektörlerdeki firmalar için geliştirilen ürünlerde nihai başarıya ulaşarak firmalara önemli kazançlar sağlanması, kalıp üretiminin bir elde olmasının sağladığı avantajlar, müşteri memnuniyetine verilen önem firmamıza olan güveni ve talepleri arttırmıştır. Müşteri taleplerine ilkelerimiz doğrultusunda hatasız cevap veren firmamız, gelişen teknolojileri de bünyesine katarak, yerleşik kalite anlayışını kalite belgeleri ile taçlandırarak çalışmalarına devam edecektir.

KALİTEMİZ

Şemsi Plastik Ltd. Şti. uluslararası kalitede üretim olanakları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

  • Global kalite – ürünlerimiz global kalite standartlarında üretiyoruz.

  • Uzman Çalışanlar – bünyemizde kaliteli ve uzman personelleri istihdam ediyoruz.

  • İleri teknoloji – üretimde ileri teknoloji makineler kullanıyoruz.

Proje ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik uzman tasarım ekibimizle işbirliğine daima hazırız.

DEĞERLERİMİZ

Otomotiv sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak hassas üretim yetkinliğimiz ile tüm paydaşlarına odaklanan, sürekli gelişen, topluma ve çevreye duyarlı bir firma olmak.

Tercih edilen global şirket olma konumunu sürdürerek 2030 yılına kadar, değişim ve gelişime odaklı, esnek, çevik ve tüm paydaşları için fark yaratarak değer sunan bir firma olmak.

Firmamız UDEM Uluslararası Belgeledirme Denetim Eğitim Merkezi tarafından 55800 numaralı ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir.